VÝROBKY PLASTY, plastové výlisky - KOVOPLAST, výrobce-kovolisovna-vstřikolisovna-kovoobrábění-nástrojárna-výlisky-plast

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

VÝROBKY PLASTY, plastové výlisky

VSTŘIKOLISOVNA PRODUKTY - KOOPERACE

Všechny výlisky jsou vyráběny technologií vstřikování. Vyrábíme díly i s kovovými zálisky, v případě potřeby je možné výrobek opracovat soustružením. Maximální hmotnost výlisku, kterou jsme schopni dosáhnout, může být až 830 g. Převážná část produkce jsou kooperace pro automobilový průmysl. Další odvětví, pro která vyrábíme, jsou spotřební průmysl, reklama, letecký průmysl, strojírenství, zdravotnictví a další. Pokud máte nějaký požadavek na výrobu, zašlete nám Vaši poptávku a my Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku.

Plastové výlisky Automotive

Výrobky pro automobilový průmysl běžně nezveřejňujeme, většina výrobků je vyráběna na základě smlouvy o utajení.
Výrobní možnosti včetně prezentace budou učiněny při osobní schůzce.

VSTŘIKOLISOVNA PRODUKTY - VLASTNÍ VÝROBKY

Výrobní družstvo Kovoplast je dlouholetým výrobcem profesionálních dvojčinných mechanických rozprašovačů. Jedná se o kvalitní český výrobek, který se od ostatních postřikovačů liší tím, že umožňuje rozprach jak při stlačení, tak při puštění ovládací páky. Rozprach funguje v jakékoliv poloze, dokonce i otočením nádobky vzhůru, proto profesionální ruční rozprašovač. Rozprašovač je vhodný pro kapaliny v širokém oboru působnosti. Osvědčený výrobek ve zdravotnictví, zahrádkářství, strojním i stavebním průmyslu.

Mezi naše další výrobky patří: zátky na litrové láhve, ramínka na kravaty, distanční klapky, krytky hran, uzávěry PE sáčků, podložky pod cyklopásky a další.
Rozprašovače a další výrobky si můžete prohlédnout a také objednat v našem e-shopu.

Vedoucí
obchodu a marketingu
Roman Kolárík
kolarik@kovoplastvd.cz
tel:
   +420 572 520 540
mob: +420
605 460 575

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky I