Funkčnost a kvalita
předčí vaše očekávání

VÍCE NEŽ 23 LET JSME DRŽITELI CERTIFIKÁTŮ
ISO 9001 a IATF 16 949

Řízení kvality v celém výrobním procesu

Řízení kvality v průběhu
celého životního cyklu výrobku

od ladění 3D modelu až po sériovou výrobu je pro nás velmi důležité. Jen tak můžeme zaručit to, že výrobek po funkční a kvalitativní stránce předčí vaše očekávání.

Od roku 2006 jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a IATF 16 949. Neustále investujeme do nových technologií a dalšího vzdělávání zaměstnanců, zároveň dodržujeme vlastní přísné kontrolních mechanismy stejně jako kontrolní mechanismy dle požadavku zákazníka.

Pro kontrolu výrobků a vyhodnocování stability výrobních procesů jsme vybaveni nejmodernějším softwarem a měřicí technikou (PALSTAT, CAD INVENTOR, 3D MITUTOYO – Renishaw ph10t, DIGITÁLNÍ PROFIL PROJEKTOR KESTLER ELITE, SPEKTROFOTOMETR, X-Rite, drsnoměr Surfcom Touch 50A – Accretech, leskoměr MultiGloss 268 – Konica Minolta, mikrometry a posuvná digitální měřidla). Naprostou novinku v našem vybavení tvoří schopnost měřit kontury pomocí systému OPTACOM.

APQP – Advanced Product Quality Planning (pokročilé plánování kvality) a PPAP – Production Part Approval Process (proces schvalování dílů do sériové výroby) – používají se především v automobilovém průmyslu pro potřebu vzorkování, s cílem prokázat schopnost dodavatele.

Certifikace a ocenění

Ocenění

CZECH
100 BEST